Forsaken World: Kan Hasadı çok yakında geliyor

Forsaken World: Kan Hasadı çok yakında geliyor

Yeni Orakçı Sınıfı ile Oyna ve Seviye 90'a Yüksel

(Amsterdam, Hollanda) 16 Nisan 2014 -- Perfect World Entertainment bugün Free to Play Devasa MMORPG Forsaken World'ün, Kan Hasadı ismini alacak yeni eklentisini duyurdu. Bu en güncel eklentide, oyuncular çiçeği burnunda Orakçı sınıfını oynayabilirler, seviyelerini 90'a çıkarabilirler ve bu dünyanın, yeni bir bölge olan Özgürlük Adası dâhil, radikal değişimini görebilirler.

Eklenen yeni içerik, hali hazırdaki tüm sınıflar için iki yeni yetenek, yeni teçhizat aşamaları, bir dizi yeni oluşum, etkinlik ve reisler içeriyor. Genel oyuncu tecrübesi de, seviye 60 üzeri oyuncular için yeni eğitim kampları, seviye 70 altı görevler için artan görev ödülleri, seviye atlamanın bütünsel bir optimizasyonu ve dinamik bir Ruh Gücü sistemi ile büyük ölçekte bir revizyona uğradı.

"Orakçılar ve yeni seviye tavanı ile, kalıcı oyuncular en son eklentiyle deneyecek bir dolu içerik bulacak" diye açıklıyor, Perfect World Entertainment Ürün Müdürü, Justin Scoggins."Her seviyeden oyuncular için büyük optimizasyon değişimleri gerçekleştirdik ayrıca Eyrda'nın ücra köşelerine ve yeni eklenen buzlu bölge, Özgürlük Adaları'na yolculuk etmek hiç olmadığı kadar kolay artık."

Forsaken World tecrübeli profesyonellerden oluşan çok uluslu bir ekibin yarattığı Perfect World’ün ilk 3D MMORPG oyunudur. Oyun bir fantezi dünyası yaratırken alanında yepyeni bir konsept sunuyor. Forsaken World 2010 yılında ilk kez yayınlanmasından beri, sunduğu tecrübe ve oyunun komik metni sayesinde oyuncular arasında son derece popüler olmuştur.

Forsaken World hakkında