Forsaken World’de Oyun Değişiyor: Freedom Falls Yayında!

Forsaken World’de Oyun Değişiyor: Freedom Falls Yayında!

Freedom Falls’un en çarpıcı özelliği, geçmişteki eklentilerle gelen özellikler dahil oyunun tüm içeriğini değiştirmesi

Perfect World Entertainment 2013’de yayınlanmasından bu yana Türk oyuncu topluluğunun büyük ilgi gösterdiği MMORPG’si Forsaken World için devasa bir genişleme paketi duyurmuştu. Freedom Falls isimli eklenti bu hafta yayınlandı ve oyunu baştan aşağı değiştiren yeni içeriğiyle oyuncuların beğenisine sunuldu. 

Freedom Falls’un en çarpıcı özelliği, geçmişteki eklentilerle gelen özellikler dahil oyunun tüm içeriğini değiştirmesi.

Yeniden tasarlanmış kullanıcı arabirimi, düzeltilmiş yetenek sistemi, yeni zindanları ve etkinlikleriyle Forsaken World: Freedom Falls hem eski hem yeni oyuncular için kusursuz bir oyun deneyimi yaratmayı amaçlıyor. Oyunun grafiklerindeki geliştirmeler ayrıca ilgi çekiyor.

Forsaken World: Freedom Falls ile birlikte oyuna yeni bir ırk, yeni bir sınıf, yeni harita ve görevler, pek çok sistem değişikliği, oyun deneyimini zenginleştiren fırsatlar, yeni düşmanlar ve savaş alanları eklendi. Bu genişleme paketiyle birlikte Forsaken World’ün Eyrda evreni daha da tehlikeli bir bölge haline geldi.

Eyrda’yı saran muazzam kaosa karşı savaş verecek oyuncular artık İblisler ırkını ve üç çatallı mızrak kuşanan debuff-odaklı Tormentor sınıfını oynayabilecek. Özgürlük Limanı’nın düşmesine sebep olan Fırtına Lejyonu istilasını takiben, Eyrda tanrıları, ele geçirilmiş vatanlarını geri almak adına göreve çıkan maceracılara güvenli bir sığınak olması için Köken Diyarı’nı yarattılar. Bu yeni diyarla birlikte Gece Karanlığı Kalesi ve oyuncuların Fırtına Lejyonu ile savaşırken keşfedebilecekleri yeni Kutup Sınır Bölgesi de oyuna eklendi.

Forsaken World: Freedom Falls’un yeni raid zindanlarıyla PVE’cileri, yeni 12v12 savaş alanı Buz ve Ateşin Kalbi ile PVP’cileri sevindirdiğini de ekleyelim.

Oyunun kurallarını değiştiren ücretsiz genişleme paketini indirmek ve yepyeni Forsaken World’ü oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/forsaken-world

 

 

 

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit Games PR
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit Games PR
Forsaken World hakkında